گیک فارسی

نوشته های یک گیک فارسی از فعالیت ها ،‌ علاقه مندی ها و نقد هایش

سریال شهرزاد

بدون دیدگاه

به طور کلی بعد از سریال قهوه تلخ و قلب یخی (سری اول) و مشکلات و بدقولی‌هایی که پیرامونشون به وجود اومد هیچ وقت از سریال های ارائه شده در شبکه خانگی استقبال نکردم و اینکه عموما مخاطب را احمق فرض میکنن باعث میشه هیچ‌وقت علاقه‌ای به پیگیری و بررسی اخبارشون نشون ندم.

سریال شهرزاد

چند ماه پیش بود که یکی از دوستان توئیتری خارج نشین پرسیده بود کسی میدونه سریال شهرزاد کی به بازار میاد !؟ این سؤال از طرف کسی که بالاخره توی حرفه من شناخته شده هست من را قلقلک کرد ببینم این سریال که میگه چیه که از اون طرف دنیا منتظرشه ! بعد از بررسی بیشتر دیدم پر بیراه منتظرش نیست. کارگردان سریال حسن فتحی هستش که سریال های موفقی مثل میوه ممنوعه ، پهلوانان نمی‌میرند و شب دهم را توی تجربه کارش داره و وقتی نگاهم به فهرست بازیگران سریال و نقش آفرینی علی نصیریان ، شهاب حسینی و ترانه علیدوستی در کنار چندی دیگر از هنرپیشگان نسبتاً خوب افتاد مصمم به دادن یک شانس دیگر به سریال های شبکه خانگی شدم.

نکته جالب در مورد سی دی سریال این هست که اولاً تا قسمت ششم از تبلیغات اعصاب خورد کن خبری توش نیست ،‌ ثانیا در کنار سریال اومدن و دوبله سریال بسیار خوب Breaking Bad را هم گذاشتن که برای اون دسته از بینندگانی که سریال را به زبان اصلی ندیدن میتونه خیلی جالب باشه. بسته بندی کار خوبه ولی دوباره رفتن سراغ قرعه کشی های مسخره که به نظر من سریال با این گروه تولید نیازی به این قرعه کشی ها نداره.

یکی دو قسمت اول سریال خیلی چنگی به دل نزد اما روایت و محیط سریال توی ذوق نمیزنه و فعلاً بنده را تا قسمت ششم کشونده و نسبت به پولی که هر هفته براش پرداخت میکنم رضایت بخشه و امیدوارم بهتر و بهتر جلو بره.

تا اونجا که من میدونم کل سریال فیلمبرداری شده و طبق برنامه هر هفته بیرون میاد و تأخیر و این مسخره بازی‌ها را نداره. تنها نکته اینکه واقعاً خیانته اگه کسی بخواد نسخه های کپی را از روی وب بگیره و ببینه. همین کار ها باعث میشه تولید کننده دستش به کار خوب نره و احساس کنه مملکتی که مردمش دزدن لیاقت کار با کیفیت و خوب را ندارن. پس سریال را با نسخه اصلی خریداری کنین و به حقوق صاحب اثر احترام بگذارین.

پی نوشت : بالاخره تهیه کننده سریال نتونست وسوسه نشه و توی قسمت هفت فعلا یک تبلیغ اونم از آسیا تک داره پخش میکنه. امیدوارم بیشتر از این وسوسه نشن !!!برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *